budocentrum wiz 480

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał ostródzianina - Igora Graczyka, do kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na cykl akcji szkoleniowych.

 

Igor Graczyk jest teraz uczniem liceum w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kielcach. Trenuje pod okiem Mariusza Jurasika – wicemistrza świata z 2007 r. i brązowego medalisty mistrzostw świata z 2009 r. Graczyk jest wychowankiem i byłym zawodnikiem KS Szczypiorniak Olsztyn, gdzie trenował przez 6 lat, codziennie dojeżdżając do szkoły i na treningi. Na pierwszy trening piłki ręcznej poszedł za namową swojego nauczyciela wf w szkole podstawowej – Dariusza Gergoli.

 

 Igor Graczyk jest lewym rozgrywającym, więc być może w przyszłości zastąpi samego Karola Bieleckiego!

 

igor kadra

Igor Graczyk jest 9. zawodnikiem, licząc od prawej, w rzędzie stojącym.

 

1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
3. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
4. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
5. Kosiba Kasper – UKS Wiertmet Libusza – SMS Kielce
6. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
7. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
8. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
9. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
10. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
11. Wodziński Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk
12. Cichocki Kacper – MKS Brodnica
13. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
14. Krawczyk Paweł – SPR Pogoń 1945 Zabrze
15. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

 

Zawodnicy rezerwowi:
Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – SMS Gdańsk
Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
Batyra Marcel – IL ROS Royken og Spikkestad (Norwegia)
Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
Klamrzyński Oskar – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

 

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Mgłosiek Marta – fizjoterapeuta

 

21.10-25.10.2018 – Giżycko, COS – zgrupowanie szkoleniowe
25.10-29.10.2018 – Wilno (Litwa) – Turniej Międzypaństwowy (LTU, LAT, LUX, POL)

Dodaj komentarz

1

Kod antyspamowy
Odśwież